Ik ben bevooroordeeld, ik weet het, maar ik beaam dit bericht volledig. Als je de keuze hebt tussen twee mannen die vrijwel identiek zijn, alleen van elkaar verschillend doordat de een nog met een ‘gewone mobiel’ belt en de andere een iPhone, ga ik toch voor die laatste. Dat komt simpelweg een stuk verstandiger op mij over! En daar ben ik dus niet de enige in. Mannen met een iPhone worden aantrekkelijker gevonden dan mannen die de alleskunnende telefoon niet in hun bezit hebben. Dat blijkt uit onderzoek van een telefoonwinkelketen onder 1500 Britse vrouwen. Hoe oppervlakkig he? Ruim de helft van de vrouwen geeft aan dat de kans om met een bepaalde man uit te gaan groter wordt als hij een iPhone heeft. 37 procent van de ondervraagde vrouwen geeft aan dat een man met een iPhone betrouwbaarder overkomt.
“Als hij een iPhone heeft is hij duidelijk intelligent en welgesteld”, aldus een van de respondenten. “Als hij geld heeft voor een iPhone dan moet hij wel goed zijn in zijn werk”, denkt een ander.
In Groot-Brittannië is 75 procent van de iPhone-bezitters man. In tegenstelling tot wat de vrouwen denken is hun inkomen lager dan dat het Britse gemiddelde.
Lees ook:Blondines leuker, brunettes betrouwbaarder
Lees ook:Seks? Daar zijn we veel te moe voor!
Lees ook:Een derde vrouwen verkiest mobiele telefoon boven seks
Lees ook:40% Amerikaanse vrouwen belangrijkste kostwinner van het gezin
Lees ook:Helft vrouwen was ooit minnares
Heb jij Vrouw.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!